Od przyszłej soboty ( 1 października ) w naszej Wspólnocie rozpoczną się Misje Święte pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa” .Szczegółowy program jest wyłożony pod chórem oraz w gablocie i na naszej parafialnej stronie internetowej. Ułóżmy sobie tak zajęcia, aby w tych Misjach aktywnie uczestniczyć. Misje poprowadzi o. Tyberiusz W. Nitkiewicz ofm.

Od przyszłej soboty ( 1 października ) w naszej Wspólnocie rozpoczną się Misje Święte pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa” .Szczegółowy program jest wyłożony pod chórem oraz w gablocie i na naszej parafialnej stronie internetowej. Ułóżmy sobie tak zajęcia, aby w tych Misjach aktywnie uczestniczyć. Głosić je będzie o. Tyberiusz W. Nitkiewicz ofm