1.Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszam do małego kościoła przed obraz Bożego Miłosierdzia na koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiejsza niedziela jest okazją do wdzięczności za Boże miłosierdzie, którego szczególnym wyrazem jest sakrament pokuty i pojednania. Z racji patronalnego święta CARITAS przed kościołem trwa zbiórka na cele charytatywne.

2.Dzisiaj w święto Miłosierdzia Bożego, które zarazem jest świętem patronalnym Caritas, zapraszam o godzinie 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu .

3.Dzisiaj rozpoczynamy 79 Tydzień Miłosierdzia – czas, w którym mamy szczególnie dostrzegać wszystkich potrzebujących naszej pomocy i modlitwy.

4.W dzisiejszą niedzielę  zapraszam do wspólnej modlitwy o szczęśliwe  wykończenie  naszego kościoła oraz w intencji ofiarodawców. Dziękuję również za dzisiejszą kolekta  inwestycyjną na miarę możliwości każdej rodziny.

5.W sobotę przypada 22 dzień miesiąca,  który w naszej parafii  poświęcony jest św. Ricie. Zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Rity po Mszy św. o godz. 18.00. Po  poświęceniu róż św. Rity i nabożeństwie ku Jej czci będzie błogosławieństwo lourdzkie.

6.W kalendarzu liturgicznym 23 kwietnia umieszczona jest uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jednak w tym roku tego dnia, jak już powiedziano, przypada niedziela, stąd tegoroczna uroczystość została przeniesiona na następujący po tej niedzieli poniedziałek, 24 kwietnia.

7.W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.00. (karteczki z prośbami można wkładać do skrzynki przy chrzcielnicy w małym kościele przez wszystkie dni tygodnia).

8.Przyszła niedziela, 23 kwietnia we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona będzie jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie Tydzień Biblijny.

9.Spotkania dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą za tydzień w niedzielę zaraz po Mszy św. o godz. 11.30. Gorąco proszę o obecność.

10.W sobotę natomiast za tydzień zapraszam obowiązkowo wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 18.00, którzy 11 maja br. mają otrzymać Sakrament Bierzmowania.

11.W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi sytuacji podszywania się pod pracowników urzędu czy Ośrodka Pomocy Społecznej prosimy wszystkich, zwłaszcza osoby starsze o zachowanie szczególnej ostrożności, nie podawania informacji wrażliwych  i nie wpuszczania osób nieznajomych do mieszkań.

12.Zapraszam do lektury Pielgrzyma, W Rodzinie oraz innych czasopism o tematyce misyjnej.

13.Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje rocznice ślubu oraz urodziny i imieniny składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszam do małego kościoła przed obraz Bożego Miłosierdzia na koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiejsza niedziela jest okazją do wdzięczności za Boże miłosierdzie, którego szczególnym wyrazem jest sakrament pokuty i pojednania. Z racji patronalnego święta CARITAS przed kościołem trwa zbiórka na cele charytatywne.

1. Dzisiaj w święto Miłosierdzia Bożego, które zarazem jest świętem patronalnym Caritas, zapraszam o godzinie 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu .

3. Dzisiaj rozpoczynamy 79 Tydzień Miłosierdzia – czas, w którym mamy szczególnie dostrzegać wszystkich potrzebujących naszej pomocy i modlitwy.

4. W dzisiejszą niedzielę  zapraszam do wspólnej modlitwy o szczęśliwe  wykończenie  naszego kościoła oraz w intencji ofiarodawców. Dziękuję również za dzisiejszą kolekta  inwestycyjną na miarę możliwości każdej rodziny.

5. W sobotę przypada 22 dzień miesiąca,  który w naszej parafii  poświęcony jest św. Ricie. Zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Rity po Mszy św. o godz. 18.00. Po  poświęceniu róż św. Rity i nabożeństwie ku Jej czci będzie błogosławieństwo lourdzkie.

1. W kalendarzu liturgicznym 23 kwietnia umieszczona jest uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jednak w tym roku tego dnia, jak już powiedziano, przypada niedziela, stąd tegoroczna uroczystość została przeniesiona na następujący po tej niedzieli poniedziałek, 24 kwietnia.

1. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.00. (karteczki z prośbami można wkładać do skrzynki przy chrzcielnicy w małym kościele przez wszystkie dni tygodnia).

1. Przyszła niedziela, 23 kwietnia we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona będzie jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie Tydzień Biblijny.

1. Spotkania dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą za tydzień w niedzielę zaraz po Mszy św. o godz. 11.30. Gorąco proszę o obecność.

1. W sobotę natomiast za tydzień zapraszam obowiązkowo wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 18.00, którzy 11 maja br. mają otrzymać Sakrament Bierzmowania.

11. W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi sytuacji podszywania się pod pracowników urzędu czy Ośrodka Pomocy Społecznej prosimy wszystkich, zwłaszcza osoby starsze o zachowanie szczególnej ostrożności, nie podawania informacji wrażliwych  i nie wpuszczania osób nieznajomych do mieszkań.

1. Zapraszam do lektury Pielgrzyma, W Rodzinie oraz innych czasopism o tematyce misyjnej.

13. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje rocznice ślubu oraz urodziny i imieniny składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.